Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: niedziela, 18 grudzień 2016 Opublikowano: niedziela, 18 grudzień 2016 Drukuj E-mail

W dniach: 6.12.2016 r., 7.12.2016 r., 12.12.2016 r. UKS „Wolania” przy współpracy z Dyrekcją Zespołu Szkół w Woli Dębińskiej w ramach realizacji zadania publicznego z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej pt. „Sport przepustką do kariery i zdrowego stylu życia” zorganizował turniej piłki ręcznej dla uczniów PSP i PG. Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Gminy Dębno.

Klasyfikacja końcowa zawodów dla PSP:

Dziewczęta:

• I miejsce - kl. VI „Niebieskie”- Emilia Kural, Julia Górska, Kinga Grzesik, Kamila Widło, Zuzanna Kukuś,
  • II- miejsce - kl. V - VI „Zielone”- Emilia Kurek, Kornelia Widło, Martyna Gajda, Jowita Gawor, Martyna Pawluk,
  • III - miejsce kl. V „Czerwone”- Katarzyna Gadzina, Magdalena Wołek, Julia Gurgul, Sylwia Kowalik, Natalia Kłusek.

Chłopcy:

• I miejsce - kl. V - VI „Niebiescy”- Kacper Kos, Szymon Pietrzycki, Piotr Michał Sakłak, Albert Migdal, Jakub Mazgaj,
  • II miejsce- kl. V - VI „Czerwoni”- Adrian Góral, Karol Kliś, Jakub Morys, Patryk Szkarłat, Maciej Wróbel,
  • III miejsce – kl. V – VI „Różowi”- Krystian Kapusta, Kamil Hebda, Patryk Ledziński, Dawid Szelowski, Wiktor Bachulski – Sowa.

Klasyfikacja końcowa zawodów dla PG:

Dziewczęta:

• I miejsce – kl. I – Natalia Maciejewska, Paulina Węgrzyn, Wiktoria Cudecka, Zuzanna Kania, Karolina Lewandowska,
  • II miejsce – kl. II – Julita Jarosz, Kamila Jarosz, Weronika Sperka, Gabriela Kołodziej, Gabriela Kubala,
  • III miejsce kl. II – Wiktoria Chrząszcz, Kornelia Gębska, Karolina Kubala, Karolina Polanek, Wiktoria Powrożnik.

Chłopcy:

• I miejsce - kl. III – Paweł Pałucki, Krystian Gostek, Konrad Grzesik, Adam Serafin, Piotr Bieleński,
  • II miejsce - kl. II – Kamil Sołtys, Dawid Bogusz, Patryk Wnętrzak, Filip Kupiec, Kamil Wąsik,
  • III miejsce kl. III – Krystian Rudek, Kamil Jakubas, Erwin Szwalec, Krystian Borowiec, Leszek Kutek.

Zwycięskie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy i medale. Turniej przygotował i przeprowadził nauczyciel wychowania fizycznego Krzysztof Sołtys. Ponadto nagrodzono uczniów dyplomami, statuetkami i pucharami wyróżniających się zaangażowaniem w pracy w UKS „Wolania” oraz osiągnięciami sportowymi w roku 2016.

M20171127 134118