„I TY MOŻESZ GRAĆ JAK MARCIN GORTAT”

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: poniedziałek, 30 listopad 2015 Opublikowano: poniedziałek, 30 listopad 2015 Drukuj E-mail

Turniej Piłki Koszykowej Dziewcząt i Chłopców pt. „I TY MOŻESZ GRAĆ JAK MARCIN GORTAT”

UKS „Wolania‘’ we współpracy z Dyrekcją Zespołu Szkół w Woli Dębińskiej w ramach projektu „Zostań Sportowcem Własnych Marzeń‘’ finansowanym przez Wójta Gminy Dębno w dniach 27.11.2015 r. i 30.11.2015 r. w hali sportowej szkoły zorganizowali turniej koszykówki dla uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum. W zawodach uczestniczyło 150 uczniów i uczennic. Turniej przeprowadzono w systemie rozgrywek „każdy z każdym‘’ w kategorii kl. IV – VI SP dla dziewcząt i chłopców oraz „każdy z każdym‘’ w kategorii wiekowej dla kl. I, II, III PG. Zwycięskie drużyny otrzymały dyplomy i medale.

Klasyfikacja końcowa Szkoły Podstawowej:

Dziewczęta:

- I miejsce kl. V „Fioletowe” – Julia Górska, Kamila Widło, Emilia Kural , Weronika Jakubas, Zuzanna Kukuś’;

- II miejsce kl. IV „ Zielone” – Emilia Kurek, Patrycja Smoleń, Kornelia Widło, Aleksandra Serafin,;

- III miejsce z takim samym wynikiem kl. IV „czerwone” – Emilia Sowa, Martyna Gajda, Natalia Giemza, Natalia Kłusek, Katarzyna Gadzina oraz kl. V „Niebieskie”- Martyna Pawluk, Julia Gurgul, Patrycja Sumara, Magdalena Kłusek, Justyna Kozub;

- IV miejsce kl. IV „Brązowe”.

Chłopcy:

- I miejsce kl. V „Zieloni” – Jakub Mazgaj, Maciej Wróbel, Adria Góral, Jakub Morys, Wiktor Bachulski; - II miejsce kl. IV „Niebiescy” – Michał Sakłak, Patryk Ledziński, Tomasz Gala, Mikołaj Świączkowski, Dawid Szelowski;

- III miejsce kl. IV „Pomarańczowi ‘’ – Kacper Kos, Bartłomiej Hamowski, Patryk Szkarłat, Szymon Pietrzycki, Bartłomiej Pięta.

Klasyfikacja końcowa Publicznego Gimnazjum:

Dziewczęta:

- I miejsce kl. III „Czarne‘’ – Karolina Bodzioch, Diana Dzierwa, Gabriela Fitrzyk, Klaudia Gadzina, Klaudia Sołtys;

- II miejsce kl. I „Zielone‘’ – Gabriela Kubala, Weronika Sperka, Joanna Sowa, Wiktoria Chrząszcz, Gabriela Kołodziej;

- III miejsce kl. II „Brązowe‘’ – Izabela Morys, Gabriela Batko, Oliwia Imioło, Daria Markiewicz, Dominika Pająk.

Chłopcy – kategoria wiekowa – klasy I

- I miejsce kl. I „Zieloni” – Grzegorz Kutek, Patryk Wnętrzak, Filip Kupiec, Kamil Sołtys;

- II miejsce kl. I „Pomarańczowi‘’ – Kornel Klimek, Franciszek Nowak, Florian Imioło, Dawid Bogusz, Konrad Jedliński.

Kategoria wiekowa – kl. II

- I miejsce kl. II „Brązowi ‘’ – Erwin Szwalec, Łukasz Kosiba, Maciej Powrożnik, Kamil Pietuch, Rafał Rusin;

- II miejsce kl. II „Pomarańczowi” – Konrad Grzesik, Paweł Pałucki, Adam Serafin, Dariusz Smoleń, Krystian Gostek;

- III miejsce kl. II „Czerwoni” – Leszek Kutek, Paweł Siciarz, Piotr Bieliński, Krystian Borowiec, Grzegorz Jedynak.

Kategoria wiekowa – kl. III

- I miejsce kl. III „Pomarańczowi” – Daniel Kos, Maciej Jarosz, Miłosz Iwaniec, Dawid Bujak, Marcin Maciejewski;

- II miejsce kl. III „Czerwoni” – Dawid Strzesak, Bartosz Kural, Tomasz Stężowski, Bogdan Malec;

- III miejsce kl. III „Brązowi” – Mateusz Kubala, Piotr Wronkowski, Kamil Jagiełła, Krzysztof Latocha.

Zawody przygotowali i przeprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego Joanna Nowak i Krzysztof Sołtys.

Etykieta