Turniej Halowej Piłki Nożnej Chłopców

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: sobota, 28 listopad 2015 Opublikowano: sobota, 28 listopad 2015 Drukuj E-mail

Turniej Halowej Piłki Nożnej Chłopców
pt. Mini T-Mobile Ekstraklasa
w Zespole Szkół w Woli Dębińskiej!

Uczniowski Klub Sportowy "Atlas" Wola Dębińska zorganizował Turniej Halowej Piłki Nożnej Chłopców dla Szkoły Podstawowej pt. "Mini T- Mobile Ekstraklasa". Współorganizatorem turnieju był Zespół Szkół w Woli Dębińskiej. W turnieju udział wzięły drużyny z szkoły podstawowej i otrzymały nazwy drużyn uczestniczących w Ekstraklasie Polskiej Ligi Piłki Nożnej). Poszczególne reprezentacje składały się z 4 zawodników i 1 bramkarz plus 1 zawodnik rezerwowy. Zwycięska drużyna otrzymała puchar, dyplomy, medale i słodycze ufundowane przez sponsorów: Stanisława Wróbla właściciela firmy "Paleta - Trans - Drew" z Woli Dębińskiej oraz Krzysztofa Kubalę właściciel firmy "Perfekt Service Kubala" z Dębna. Turniej sędziował opiekun UKS "Atlas" i nauczyciel w.f. - Jaromir Radzikowski.

Wyniki meczów turnieju:

Legia Warszawa - Cracovia Kraków 2:0

Wisła Kraków - Lech Poznań 1:4

Legia Warszawa - Wisła Kraków 3:1

Cracovia Kraków - Lech Poznań 3:3

Legia Warszawa - Lech Poznań 1:2

Cracovia Kraków - Wisła Kraków 2:3

Klasyfikacja końcowa:

1. Lech Poznań - 7 punktów

2. Legia Warszawa - 6 punktów

3. Wisła Kraków - 3 punktów

4. Cracovia Kraków - 1 punktów