Zawody Powiatowe w Unihokeju DziewczÄ…t

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: poniedziałek, 02 listopad 2015 Opublikowano: poniedziałek, 02 listopad 2015 Drukuj E-mail
Gimnazjum Wola Dębińska Wicemistrzem Powiatu Brzesko!!!

W hali sportowej w Szczurowej zostały rozegrane Zawody Powiatowe w Unihokeju Dziewcząt o Puchar Starosty Powiatu Brzesko - Andrzeja Potępy rozegrane w ramach Powiatowej Gimnazjady Powiatu Brzesko.Organizatorem zawodów było Starostwo Powiatowe w Brzesku. Drużyna Publicznego Gimnazjum z Woli Dębińskiej uplasowała się na II miejscu w powiecie.

W zawodach wzięło udział 5 drużyn reprezentanci gmin: Dębno. Brzesko, Szczurowa, Borzęcin.

Wyniki spotkań:

1. Borzęcin – Jadowniki 1:1
  2. Zaborów – Szczurowa 0:1
  3. Borzęcin – Wola Dębińska 2:2
  4. Jadowniki – Zaborów 0:1
  5. Szczurowa – Wola Dębińska 0:1
  6. Borzęcin – Zaborów 0:0
  7. Jadowniki – Szczurowa 0:1
  8. Zaborów – Wola Dębińska 0:0
  9. Borzęcin – Szczurowa 0:1
  10. Jadowniki – Wola Dębińska 0:0

Klasyfikacja końcowa:

1. PG Szczurowa
  2. PG Wola Dębińska
  3. PG Zaborów
  4. PG Borzęcin
  5. PG Jadowniki

Dziewczęta ze szkoły w Woli Dębińskiej wystąpiły w składzie: Joanna Sowa, Aleksandra Machowska, Laura Tomczyk, Gabriela Wąsik, Gabriela Ciemięga, Diana Dzierwa, Gabriela Fitrzyk, Małgorzata Mucha, Kinga Koczwara, Agnieszka Kłusek, Emilia Kubala.

Opiekunem drużyny z Woli Dębińskiej był nauczyciel w.f. - Jaromir Radzikowski.

M IMG 20170504 095443