Wakacje

Święto dzieci z klas I-III

Opublikowano: poniedziałek, 10 czerwiec 2024 Drukuj E-mail

 

Święto dzieci z klas I-III 3 czerwca w naszej szkole odbył się Piknik z okazji Dnia Dziecka, który obfitował w wiele atrakcji. Były sportowe zmagania poszczególnych klas w różnych konkurencjach sportowych. Do pokonania był tor przeszkód, można było sprawdzić celność rzutów oraz precyzję i koncentrację w wykonywaniu zadań. Po męczącym turnieju sportowym dzieci skorzystały z atrakcji od Rady Rodziców : waty cukrowej, soków, lodów i innych słodyczy. Świętowanie zakończyło się wspólnym piknikiem, relaksem, zabawą na które pozwoliła piękna pogoda. Czekamy na kolejny Dzień Dziecka.

GALERIA (klik)

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.home.pl

Losowe zdjęcia

MPB290037
Click!

 

  

 Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.