Wakacje

Konkurs plastyczny „Polska w Europie”

Opublikowano: poniedziałek, 27 maj 2024 Drukuj E-mail

 

XVIII Gminny Konkurs Plastyczny „Malowanie jest łatwe” po raz kolejny zorganizowany został przez Publiczną Szkołę Podstawową w Biadolinach Szlacheckich i Dębińskie Centrum Kultury w Jastwi. Odbył się pod koniec maja i miał na celu nie tylko rozwijanie uzdolnień plastycznych ale również pokazanie wartości polskiej kultury i tożsamości w Europie oraz kształtowanie poczucia przynależności do Europy. W konkursie pt.: „Polska w Europie” nawiązującym do 20 rocznicy wstąpienia Polski do Unii Europejskiej udział wzięło 30 uczniów ze szkół podstawowych z terenu Gminy Dębno (w III kategoriach wiekowych).

W kategorii klas IV-VI wyróżnienie zdobyła uczennica z naszej szkoły Alicja Barnaś z kl.5a, a dyplom za udział otrzymała Iga Wołek z kl.5a.

W kategorii klas VII-VIII miejscem III nagrodzona została Zuzanna Wołek z kl.7b, zaś wyróżnienie otrzymała Lena Wojciechowska z kl.7b.

Serdecznie dziękujemy i gratulujemy uczestnikom ciekawych prac, które wykonywali samodzielnie w szkole organizatora i włożyli dużo zaangażowania i pomysłowości w swoje dzieła.

GALERIA (klik)

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.home.pl

Losowe zdjęcia

Mini5foto05
Click!

 

  

 Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.