„CIEPŁY TEN DOM, GDZIE BABCIA I DZIADEK SĄ...”

Opublikowano: środa, 07 luty 2024 Drukuj E-mail

Styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, lecz są takie ważne chwile kiedy każdemu robi się cieplej na sercu. To właśnie w święto naszych BABĆ i DZIADKÓW dni stają się pełne uśmiechów, wzruszeń i radości.

Z tej właśnie okazji, 24 stycznia odbyła się w naszej szkole wspaniała uroczystość, podczas której gościliśmy KOCHANE BABCIE I DZIADKÓW. Pani Dyrektor serdecznie przywitała gości oraz złożyła im piękne życzenia w imieniu swoim i Pani Wicedyrektor. Następnie uczniowie klasy III przenieśli wszystkich w bajkowy świat Jana Brzechwy, prezentując utwory min. „Samochwała”, „Skarżypyta”, „Kłamczucha”, „Leń”, „Żaba”, „Kaczka Dziwaczka” i wiele innych. Każde dziecko zamieniło się w prawdziwego aktora i odegrało swoją ważną rolę w przedstawieniu. Humor i ponadczasowe przesłanie wierszy zachwyciły wszystkich widzów. Na koniec nie zabrakło tradycyjnych występów z podziękowaniami za miłość i dobro, które wnuki otrzymują od babć i dziadków każdego dnia. Finałem całej uroczystości była piosenka na melodię „Hallelujah” w wykonaniu jednego z uczniów, która poruszyła gości do łez. Aktorzy po tym jak zostali nagrodzeni gromkimi brawami, wręczyli swoim najbliższym własnoręcznie przygotowane upominki.

Gratulujemy tak wspaniałych wnuków, a Drogim Rodzicom dziękujemy za zaangażowanie i pomoc w zorganizowaniu tej uroczystości.

Tekst: Natalia Maziarz

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.home.pl

Losowe zdjęcia

Krysztal
Click!

 

  

 Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.