Klasa 5b na kręgielni

Opublikowano: wtorek, 06 luty 2024 Drukuj E-mail

 

W dniu 6 lutego uczniowie klasy 5b wraz z opiekunami: wychowawcą klasy p. Anną Gurgul i ks. Grzegorzem Stachnikiem wzięli udział w spotkaniu integracyjnym w kręgielni Brzeskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Wspólny wyjazd dał uczniom możliwość czynnego wypoczynku i przyjaznej sportowej rywalizacji. Podczas gry emocje udzielały się wszystkim – było głośno i radośnie. Po dwugodzinnych rozgrywkach był też czas na posiłek i rozmowy. Zmęczeni, ale w doskonałych humorach wróciliśmy do domu.

GALERIA (klik)

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.home.pl

Losowe zdjęcia

MDSC06916
Click!

 

  

 Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.