Program Archipelag Skarbów - warsztaty dla uczniów

Opublikowano: wtorek, 06 luty 2024 Drukuj E-mail

 

Uczniowie klasy VIII w dniach 1-2 lutego 2024 r. uczestniczyli w programie profilaktyki zintegrowanej pod nazwą: Archipelag Skarbów. Program ten jest profesjonalnym i skutecznym programem profilaktycznym, wpisanym w ogólnopolski system programów rekomendowanych, sygnowany przez Krajowe Centrum Przeciwdziałania Uzależnieniom, Ośrodek Rozwoju Edukacji oraz Instytut Psychiatrii i Neurologii. Posiada przebadaną skuteczność w obszarze profilaktyki uzależnień od substancji psychoaktywnych – ograniczenie korzystania z narkotyków i alkoholu, ograniczanie ryzykownych zachowań seksualnych, efekty w zakresie zdrowia psychicznego, efekty ogólnoprofilaktyczne.

Program Archipelag Skarbów przeprowadził zespół certyfikowanych trenerów posiadających odpowiednie przygotowanie merytoryczne.

Koszty projektu zostały pokryte przez Urząd Gminy Dębno ze środków Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na 2024 rok.

GALERIA (klik)

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.home.pl

Losowe zdjęcia

MDSCN1891
Click!

 

  

 Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.