„ARCHIPELAG SKARBÓW”

Opublikowano: poniedziałek, 05 luty 2024 Drukuj E-mail

 

W dniu 18 stycznia 2024r. odbyło się w naszej szkole spotkanie ogólne, skierowane do rodziców i nauczycieli w ramach programu profilaktycznego „ARCHIPELAG SKARBÓW”. Program ten został zgłoszony do systemu rekomendacji programów profilaktycznych i promocji zdrowia psychicznego, uzyskawszy pozytywną ocenę. Jest on realizowany od kilkunastu lat na terenie całej Polski i cieszy się bardzo dobrym przyjęciem ze strony odbiorców, w tym również młodzieży w wieku 13-16lat.

Prowadzący spotkanie przedstawili rodzicom i nauczycielom model profilaktyki zintegrowanej, dzięki której można skutecznie przeciwdziałać zachowaniom ryzykownym wśród nastolatków. Odwołali się do marzeń i pragnień młodych ludzi, ich wyobrażenia o szczęściu i miłości. Zobrazowali na prostych przykładach jaki jest sposób myślenia młodzieży. Zwrócili uwagę na to jak ważną rolę w życiu młodego pokolenia odgrywają prawidłowa komunikacja i poprawne relacje z obecnymi w ich życiu osobami dorosłymi, a w szczególności rodzicami i nauczycielami.

Dziękujemy wszystkim obecnym za uczestnictwo w tej ciekawej prelekcji...

Tekst: Natalia Maziarz

GALERIA (klik)

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.home.pl

Losowe zdjęcia

374952672 264597213111597 5761833194984328555 N
Click!

 

  

 Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.