PRZEDSTAWIENIE JASEŁKOWE „U HERODA NA ZAPLECZU”

Opublikowano: niedziela, 04 luty 2024 Drukuj E-mail

 

Czas Bożego Narodzenie związany jest z wieloma pięknymi tradycjami - jedną z nich są Jasełka czyli przedstawienie, poprzez które ludzie między sobą dzieła się radością z narodzenia Zbawiciela.

Również w naszej szkole dnia 19 grudnia odbyła się inscenizacja jasełkowa - w godzinach porannych dla uczniów naszej szkoły, natomiast popołudniu dla całej społeczności Woli Dębińskiej. To Przedstawienie Bożonarodzeniowe zostało przygotowane wielkim nakładem pracy, przede wszystkim uczniów, którzy zatroszczyli się o piękne barwne stroje oraz nauczyli się, niejednokrotnie bardzo długich ról na pamięć. Nieocenioną rolę odegrali również nauczyciele, którzy koordynowali i troszczyli się o każdy wymiar tego występu. Całość Jasełek uświetnił Szkolny Chór, do którego radosnego śpiewu mogli przyłączyć się wszyscy obecni na sali.

Pomimo tego, że mija już miesiąc od samego przedstawienia jest ono ciagle żywe w pamięci społeczności naszej szkoły.

Mieliśmy również okazję podzielić się radością tego czasu i wystawić przedstawienie jasełkowe dla ludzi chorych i niepełnosprawnych, których odwiedziliśmy 21. grudnia w Dom Pomocy Społecznej Zgromadzenia Sióstr Służebniczek w Brzesku. Po przedstawieniu spędziliśmy trochę czasu na spotkaniach i rozmowach z mieszkańcami tamtego domu - było bardzo miło i radośnie.

 Całość nagrania Jasełek „U Heroda na zapleczu” w wykonaniu uczniów naszej szkoły (klik)

GALERIA (klik)

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.home.pl

Losowe zdjęcia

MPC152675
Click!

 

  

 Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.