Warsztaty edukacyjne "Leonardo"

Opublikowano: poniedziałek, 22 styczeń 2024 Drukuj E-mail

 

04.01 w naszej szkole odbyły się warsztaty edukacyjne "Leonardo", wzorowane geniuszem epoki renesansu Leonarda da Vinci. 

Uczniowie dowiedzieli się, że poza sztuką Leonardo był wybitnie uzdolniony. Miał wiele zawodów, tworzył ponadczasowe wynalazki, które są w obecnych czasach dalej wykorzystywane. Po przedstawionej prezentacji dzieci mogły przetestować repliki takie jak m.in.: most samonośny, mechanizm do odpychania drabin oblężniczych, maszyny wojenne, maszyny budowlane, kopiarka, łożyska.
 

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.home.pl

Losowe zdjęcia

MDSC05738
Click!

 

  

 Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.