Mikołajkowe spotkanie

Opublikowano: poniedziałek, 11 grudzień 2023 Drukuj E-mail

Wiele radości spotkało uczniów 6 grudnia w szkole, gdy tajemniczy Mikołaj z workiem słodyczy i niespodzianek wkroczył do sal lekcyjnych. Ale nie wszyscy spędzali Mikołajki tylko w szkole. Liczne wyjazdy połączone z różnymi atrakcjami ucieszyły świętujących, a także uczniów 7b, którzy miłymi chwilami mogli się cieszyć w Restauracji & Pizzerii Mamma Mia w Dębnie. Uczniowie przybyli tam w obecności opiekunów w czerwonych czapkach mikołajowych na głowach i przy wciągających rozmowach i zabawach słownych spędzili przyjemnie czas. W tym dniu, pełnym ciepła i radości, przypomnieli sobie o magii tego święta i o tym, jak niewiele trzeba, by być szczęśliwym i uszczęśliwić drugiego człowieka. Niech ten mikołajkowy czas w naszej szkolnej społeczności będzie przypomnieniem, że najpiękniejsze prezenty to te, które ofiarujemy drugiemu prosto z serca: uśmiech i dobre słowo.

GALARIA (klik)

M IV DBPF 20