Dyskoteka andrzejkowa

Opublikowano: poniedziałek, 11 grudzień 2023 Drukuj E-mail

Andrzejki to ostatnia chwila do zabawy tuż przed nadchodzącym adwentem. Z tej okazji 28 listopada w godzinach popołudniowych w naszej szkole odbyła się dyskoteka andrzejkowa dla klas starszych. Puszczane przez didżejów ulubione muzyczne przeboje sprawiły, że wszyscy poczuli tę niezwykłą atmosferę i ruszyli do tańca. Na dyskotece szkolnej oczywiście nie zabrakło również wspólnych zabaw, które dały jej uczestnikom wiele radości. Uczniowie mogli też skosztować pysznych przekąsek przygotowanych, bądź zamówionych im przez Radę Rodziców. Wszyscy wspaniale się bawili i mają zapewne miłe wspomnienia.

MP4270194