Wakacje

NIECH ŻYJE NIEPODLEGŁA!!!

Opublikowano: poniedziałek, 13 listopad 2023 Drukuj E-mail

 

11 listopada to święto radości i dumy narodowej. Dzisiaj świętujemy 105 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę! Dlatego w tym ważnym i podniosłym dniu dzielimy się z Wami fragmentami z Akademii przygotowanej z tej okazji w naszej szkole, w której uczniowie przypomnieli o najważniejszych wydarzeniach z naszej historii oraz o tym, że BYĆ POLAKIEM TO WIELKA DUMA I ZASZCZYT!!!
#SzkołaDoHymnu #niepodległa

GALERIA (klik)

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.home.pl

Losowe zdjęcia

M DSC2247
Click!

 

  

 Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.