Wakacje

„#Szkoła pamięta 2023” - klasa 7b

Opublikowano: poniedziałek, 06 listopad 2023 Drukuj E-mail

 

Do akcji „Szkoła pamięta 2023”, której celem jest wspomnienie ważnych postaci i wydarzeń historycznych włączyła się również klasa 7b. Zorganizowano przed Świętem Zmarłych spacer na Cmentarz Parafialny w Dębnie i przejście pod pomniki upamiętniające poległych w walkach o Ojczyznę w czasie I i II wojny światowej żołnierzy oraz na groby znanych w środowisku lokalnym osób tj. zmarłych księży i nauczycieli. Uczniowie nie zapomnieli o zabraniu zniczy, które zapalili na odwiedzanych grobach i pomnikach pamięci. Wspólnie z wychowawcą pomodlili się w zadumie, wspominając historyczne postaci i inne osoby spoczywające na lokalnym cmentarzu oddając im hołd i szacunek.

GALERIA (klik)

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.home.pl

Losowe zdjęcia

MIMG 20171110 103323
Click!

 

  

 Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.