certyfikat

„TOP MODEL. I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚWIĘTYM”

Opublikowano: środa, 08 listopad 2023 Drukuj E-mail

 

Dnia 31. października w naszej szkole świętowaliśmy wielką radość Uroczystości Wszystkich Świętych. W tym roku ten dzień przybrał szczególną formę, gdyż po raz pierwszy odbył się szkolny pokaz mody pt. „TOP Model - i Ty możesz zostać świętym”.

Nasi uczniowie wykazali się wielką kreatywnością w własnoręcznym przygotowaniu stroju świętego i wystąpili w nim na szkolnym wybiegu mody. Biorący udział pogłębili również swoją wiedzę o przedstawianej postaci, a następnie przybliżyli jej sylwetkę obecnym w sali na uroczystym pokazie mody.

Najlepsi zostali nagrodzeni albumami o świętych, zaś na wszystkich biorących udział czekał słodki upominek w postaci czekolady. To radosne spotkanie przybliżyło nam prawdę, że każdy z nas może zostać Świętym! 

Na koniec pokazu mody każdy uczeń szkoły otrzymał Bożą krówkę, w której odnaleźć można było cytat z myślą jednego ze świętych i spróbować wcielić ją w codzienność własnego życia.

GALERIA (klik)

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.home.pl

Losowe zdjęcia

MDSC08739
Click!

 

  

 Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.