„Jaworskie Pejzaże” - I Gminny Jesienny Plener Malarski

Opublikowano: poniedziałek, 23 październik 2023 Drukuj E-mail

29 września 2023 roku w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Dębińskie Centrum Kultury oraz Publiczną Szkołę Podstawową im. Kornela Makuszyńskiego w Jaworsku udział wzięły cztery uczennice z naszej szkoły. Pejzaże wykonywane farbami w przepięknym terenie, ukazywały niezapomniane widoki krajobrazu wiejskiego z Tatrami w tle.
Pośród 44 uczniów z trzech kategorii wiekowych ze szkół podstawowych z terenu gminy Dębno nagrodzono i wyróżniono następujące osoby z naszej szkoły:
I miejsce: Emilia Przybyło kl. VI - kategoria klasy IV-VI I miejsce: Anna Rogóż kl. VII b - kategoria klasy VII-VIII Wyróżnienie: Alicja Barnaś kl. V a - kategoria klasy IV-VI W zmaganiach plastycznych udział wzięła również: Magdalena Kopacz-Kargól z kl. V a.
Wszyscy uczestnicy konkursu przyczynili się do promocji walorów krajobrazowych oraz kulturowych Jaworska i Gminy Dębno. Gratulujemy sukcesów plastycznych.

2017 08 04 Moodle(2)