Turniej Tenisa Stołowego Chłopców „I TY możesz zostać Grubbą - 2023”

Opublikowano: poniedziałek, 06 marzec 2023 Drukuj E-mail

W Publicznej Szkole Podstawowej w Woli Dębińskiej odbył się Turniej Tenisa Stołowego Chłopców pt. „I TY możesz zostać Grubbą - 2023”. Wzięło w nim udział 46 uczestników, którzy rywalizowali systemem „pucharowym”. Do finału przeszło 12 zawodników, a walkę o zwycięstwo rozstrzygnęła gra w systemie „każdy z każdym”.

W wyniku sportowej rywalizacji pierwsze miejsce zajął Jakub Dudek, na drugim miejscu uplasował się Slava Samolienko, a na trzecim - Dawid Gacoń. Zwycięzcy turnieju otrzymali za miejsca I-III dyplomy i upominki. Organizatorem turnieju była Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej, dlatego nagrody wręczyła Dyrektor tej szkoły – Agata Jankowska.