certyfikat

Dzień Babci i Dziadka

Opublikowano: piątek, 20 styczeń 2023 Drukuj E-mail
 
Na nasze smutki mają słodkie rozwiązanie, znajdą radę na każde zmartwienie - to nasze kochane babcie i kochani dziadkowie! 21 i 22 stycznia to szczególne dni w roku, w których możemy wyrazić naszą wdzięczność za ich trud i oddanie. W ramach projektu HUMINE ,,Modelowa Szkoła” i tym samym w ramach międzyprzedmiotowego projektu ,,Mój region - Moja mała ojczyzna”, w dniu 17 stycznia klasa 3 zorganizowała przedstawienie z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka. Uczniowie stworzyli piękną dekorację przedstawiającą serce z ich twarzami. Podczas przedstawienia uczniowie zaprezentowali się w montażu słowno - muzycznym, recytując wiersze i śpiewając piosenki. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy. Dziadkowie i Babcie ze wzruszeniem przypatrywali się występom swoich wnucząt, nagradzając ich gromkimi brawami. Na koniec uroczystości uczniowie wręczyli Babciom i Dziadkom własnoręcznie wykonane kalendarze na rok 2023. Po części oficjalnej, nasi goście zostali zaproszeni na kawę, herbatę i słodki poczęstunek. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków ukazały nam, jak ważne są takie spotkania!
Ogromnie dziękujemy Babciom i Dziadkom za przybycie i towarzyszenie nam w tym uroczystym dniu!
 
 

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.home.pl

Losowe zdjęcia

Pisanka 37
Click!

 

  

 Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.