certyfikat

Spotkanie z podróżnikiem

Opublikowano: poniedziałek, 09 styczeń 2023 Drukuj E-mail

 

Dnia 9 stycznia w naszej szkole odbyło się spotkanie z podróżnikiem, który opowiadał uczniom o swojej podróży do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Przedstawił środowisko przyrodnicze, religie, kultury, tradycje oraz kuchnie tego kraju. Barwna prezentacja uzupełniona ciekawostkami dotyczącymi państwa arabskiego, mieszkających tam ludzi i żyjących zwierząt, pobudziła naszą wyobraźnię. Stała się też zachętą do rozwijania zainteresowań i pasji, do poznawania świata i zdobywania wiedzy, do czytania i realizowania celów.

GALERIA (klik)

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.home.pl

Losowe zdjęcia

Tmp2012
Click!

 

  

 Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.