Dzień Wolontariusza w naszej szkole

Opublikowano: niedziela, 11 grudzień 2022 Drukuj E-mail

W dniu 5 grudnia obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. W tym dniu w naszej szkole odbył się kiermasz pierników i kartek świątecznych Stowarzyszenia Sursum Corda. Uczniowie tydzień wcześniej pod kierunkiem pani Anny Gurgul – opiekunki Szkolnego Koła Caritas – pakowali upieczone przez nią pyszne pierniki. Zapach był tak apetyczny, że wszyscy mieli ochotę od razu spróbować ciasteczek.

Dochód z kiermaszu będzie przeznaczony na materiały potrzebne do zrobienia stroików dla seniorów z naszej miejscowości. Dziękujemy wszystkim, którzy wspierają nasze działania! Dobro powraca !

MWP 20160504 11 24 33 Pro