Konkurs Siłowania na Rękę ,,Mini - Strong Man - 2022”

Opublikowano: środa, 02 listopad 2022 Drukuj E-mail

Na sali gimnastycznej w Woli Dębińskiej odbył się Konkurs Siłowania na Rękę „Mini - Strong Man- 2022”. Na starcie turnieju stanęło 56 uczestników, w wyniku sportowej rywalizacji do finału awansowało 18 najlepszych, którzy rozstrzygnęli rywalizację pomiędzy sobą systemem ,,każdy z każdym”.

Organizatorem zmagań sportowych była Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej. Zwycięscy zajmujący miejsca od I do III otrzymali dyplomy i nagrody. Nagrody wręczyła Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Woli Dębińskiej – Agata Jankowska. Najlepszym siłaczem okazał się Kacper Kułaga, drugie miejsce zajął Jakub Dudek , a trzecie Dawid Gacoń.

GP07