„Elżbieta II – portret Królowej”

Opublikowano: poniedziałek, 17 październik 2022 Drukuj E-mail

26 września obchodzony jest Europejski Dzień Języków Obcych. Z tej okazji w naszej szkole ogłoszony został konkurs plastyczny zatytułowany „Elżbieta II – portret Królowej”. Pomysłodawczynie konkursu, pani Bogusława Frankowska i pani Anna Gurgul chciały w ten sposób uczcić pamięć zmarłej niedawno brytyjskiej monarchini. Konkurs cieszył się sporym zainteresowaniem a małe dzieła sztuki które powstały, zostały wyeksponowane w szkolnej galerii. Uczestnicy wykazali się pomysłowością i oryginalnością sprawiając tym samym nie lada wyzwanie oceniającej prace komisji. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki, a laureaci miejsc i wyróżnień nagrody ufundowane przez Radę Rodziców.

Nagrodzeni:

Klasy I – III