„Kwiatek dla szkoły”

Opublikowano: poniedziałek, 05 wrzesień 2022 Drukuj E-mail

Jesienią ubiegłego roku Dyrektor oraz Samorząd Uczniowski zaprosili Państwa do udziału w akcji „Kwiatek dla szkoły”. Dziś w pełni lata możemy podziwiać efekty tego przedsięwzięcia, bowiem wokół naszej szkoły pięknie zakwitło wiele kwiatów i krzewów, a kolorowe klomby przyciągają wzrok wszystkich. Tak piękne otoczenie powstało dzięki zaangażowaniu wielu osób kochających przyrodę.

Składamy zatem serdeczne podziękowania wszystkim, którzy włączyli się w naszą akcję. Dziękujemy rodzicom, uczniom, dziadkom uczniów, nauczycielom, naszym absolwentom, pracownikom obsługi i administracji, mieszkańcom wsi Wola Dębińska. Szczególne podziękowania kierujemy też w stronę Pani Krystyny Kołodziej z Dębna za podarowane cebulki, nasiona i sadzonki roślin, które dzisiaj zachwycają nas swoim pięknem.

Serdecznie dziękujemy i zapraszamy do obejrzenia naszej galerii.

MDSC04212 Mini